Блог музею

Категорія:
Frame 147
Сфера ІТ

Copilot тепер вміє створювати музику!

🎹 Copilot може створити повну пісню всього з кількох слів.  🎶 За допомогою нового плагіна від Suno у чатбота Microsoft зі штучним інтелектом Copilot тепер є можливість створювати музику. Щоб активу...
Детальніше
Frame 145
Сфера ІТ

Power Point Online. Оновлення в роботі з відео.

🌐 Вебверсія PowerPoint відкриває користувачам можливість вставляти відео із субтитрами безпосередньо у ваші презентації! Це означає, що людям з вадами зору та слуху легше переглядати презентацію. Але ця функція має й інші застосування.
Детальніше
Frame 141
Новини музею

Оновлення Copilot

✨ Рік тому Microsoft впровадив чатбот в багатьох власних сервісах. ⚙️ Copilot наразі успішно працює в Microsoft 365, Microsoft Edge та Windows і незабаром готується до оновлення. По-перше, чат-бот ...
Детальніше
Frame 139
Сфера ІТ

DALL-E в Paint!

🎨 Microsoft нещодавно інтегрувала генеративний штучний інтелект DALL-E в Paint, розширивши цю функцію для всіх користувачів Windows 11. За допомогою DALL-E тепер ви можете створювати зображення без...
Детальніше
Frame 137
Новини музею

⏳ Забутий час відроджується в наших вітринах!

✨ Software and Computer Museum запрошує вас на захоплюючу серію відеооглядів наших експонатів. На відео ви побачите, як скарби історії технологій оживають перед вашими очима, викликаючи бурю емоцій...
Детальніше
Frame 134
Екскурсії

🕹 Занурення в дитинство батьків

👧 Нещодавно стіни Software and Computer Museum заполонив сміх та мільйон питань від маленьких школярів однієї з харківських шкіл. 💾 Діти пройшли цікаву подорож по історії комп'ютерних технологій та...
Детальніше
Frame 132
Сфера ІТ

Кiddle.co. Пошукова система для дітей

🔎 Кiddle.co — це спеціалізована дитяча пошукова система, розроблена компанією Google. 👧 Вона створена з метою забезпечення безпечного та дружнього до дітей середовища для пошуку інформації в Інтернеті.
Детальніше
Frame 118
Екскурсії

👀 Кому подорож у часі?

🤩 В Software and Computer Museum це можливо! Заплануйте собі незвичайне проведення вільного часу на безкоштовну екскурсію раритетних експонатів комп'ютерних технологій з нашим досвідченим екскурсоводом.
Детальніше
Frame 116
Освіта

👴📚 Бажаєте, щоб вас Chat GPT краще розумів?

У сучасному світі більшість користувачів відчуває, що запити до штучного інтелекту можуть призвести до не зовсім задовільних результатів через те, що ШІ міг не так зрозуміти поставлений запит.
Детальніше
Frame 114 1
Освіта

Тема, що завжди буде актуальною

😱 Існує безліч прикладів того, як шахраї привласнюють собі чужі гроші через телефонні дзвінки, месенджери, листи або підроблені сайти. ⚠️ Звісно, такі теми важливо постійно обговорювати.
Детальніше
J kj rf
Новини музею

Software and Computer Museum в Харкові святкує свій День Народження!

Все розпочалось з того, що команда ініціаторів вирішила створити дивовижний простір у Харкові та проявила готовність інвестувати в перші виставки та освітні програми, маючи велику колекцію експонатів з різних часів. Вони відкрили свої двері 29 серпня 2017 року, назвавши себе Software and Computer Museum (SnC). 
Детальніше
Обложка
Новини музею

Ми зобов'язані вивчати минуле, щоб розуміти сучасне і створювати майбутнє.

🌟Топ справою є підтримка та розвиток країни. Ми зобов'язані вивчати минуле, щоб розуміти сучасне і створювати майбутнє. Тож ділимося особливим місцем для цікавого проведення часу – форумом української спільноти комп'ютерної історії:forum.it-museum.com.
Детальніше
Відеоматеріал курсу  5
Освіта

Ми не збираємось зупинятись!

5️⃣ Вже понад 5 років ми надаємо безкоштовні знання для українців старшого віку, де кожен може знайти підтримку та сучасні знання, необхідні кожному.
Детальніше
321 2
Екскурсії

Перша у світі комерційна гральна консоль Magnavox Odyssey

👍 Згадаємо прилад, який став революційним та започаткував цілу індустрію — перша у світі комерційна гральна консоль Magnavox Odyssey. 📅 Odyssey була виготовлена компанією Magnavox і випущена в Північній Америці у вересні 1972 року. Систему розробив Ральф Бер, німецько-американський інженер, який довгий час працював з телевізійною технікою для оборонної промисловості.
Детальніше
321 1
Освіта

Зануримось у світ незабутньої освіти!

Навіть найталановитіші випускники, які вклали величезний труд у своє навчання, іноді можуть забути знання програми нашого курсу через плин часу. Всі ми знаємо, як це буває: інформація зникає на тлі нових викликів і завдань.
Детальніше
Внутр 1
Освіта

Онлайн курс для українок у сфері Sales & Marketing

У цей нелегкий для нашої рідної країни час, команда Software and Computer Museum прагне бути максимально ефективною та ділитися необхідними знаннями сфери IT з усіма бажаючими. освіту. Наша команда працює над тим, щоб кожен міг отримати доступ до вивчення digital-професій.
Детальніше
Free online marketing course 1
Освіта

Безкоштовний Онлайн-курс з Маркетингу

Освітній центр Software and Computer Museum оголошує набір на Безкоштовний онлайн-курс з маркетингу для українок. Отримай роботу в IT сфері та працюй в будь-якому місці!   Для кого курс? для украї...
Детальніше
Photo 2022 05 03 10.37.55
Новини музею

ВІЙНА В УКРАЇНІ

У зв’язку із повномасштабним вторгненням РФ в Україну, музей у Харькові та Київі закритий для прийому відвідувачів. Команда музею та експонати, наразі, в безпеці.
Детальніше
151925092 113596570766971 687982722664770287 o
Освіта

Випуск в освітній програмі з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова

Раді вам повідомити про новий випуск в освітній програмі з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.  Наразі випускниками освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова є 1173 людини у віці від 39 до 89 років. 
Детальніше
16
Екскурсії

Онлайн экскурсія в "Software and Computer Museum"

У даному відео ми проведемо онлайн екскурсію по в "Software and Computer Museum" та на прикладі експонатів нашого музею покажемо та роскажемо про історію розвику програмного забезпечення та комп'ютерів.
Детальніше
7
Освіта

Відео на тему "Робота з електронною поштою" для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми хочемо презентувати Вам наступне відео для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова на тему "Робота з електронною поштою".
Детальніше
6
Освіта

Відео на тему "Робота з браузером" для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми хочемо презентувати Вам наступне відео для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова на тему "Робота з браузером".
Детальніше
5 1
Освіта

Відео на тему "Файлова система комп'ютера" для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми хочемо презентувати Вам наступне відео для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова на тему "Файлова система комп'ютера".
Детальніше
4 3
Освіта

Відео на тему "Як друкувати знаки пунктуації, математичні знаки та додаткові знаки"для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми хочемо презентувати Вам наступне відео для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова на тему "Як друкувати знаки пунктуації, математичні знаки та додаткові знаки".
Детальніше
3 3
Освіта

Відео на тему "Робота з комп'ютерною клавіатурою"для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми хочемо презентувати Вам наступне відео для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова на тему "Робота з комп'ютерною клавіатурою".
Детальніше
2 3
Освіта

Відео на тему "Робота з комп'ютерною мишкою та тачпадом"для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми хочемо презентувати Вам друге відео для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова на тему "Робота з комп'ютерною мишкою та тачпадом".
Детальніше
Maxresdefault 1
Освіта

Відео урок з побудови Персонального Комп'ютера для освітньої програми з Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.

Ми дуже раді повідомити, що зараз працюємо над зйомками відео для освітньої програми Базової Комп'ютерної Грамотності Антона Трубнікова.
Детальніше
55887852 2254333947981321 5174832483782361088 o
Екскурсії

Канікули в цікавому музеї

На цих весняних канікулах в Software and Computer Museum було багато екскурсій для школярів. Приємно, що учні були не тільки з Харкова, але також з Харківської області (села Петрівське Балаклійсько...
Детальніше
600520 372456509475763 728126801 n
Новини музею

Міжнародне співробітництво Музею

Міжнародне співробітництво - один з нових векторів розвитку #Software & #Computer #Museum з метою зберегти, показати і розповісти про артефакти і історію інформаційної ери. Зовсім недавно ми за...
Детальніше
Робот
Освіта

Робототехніка в SnC Museum

А в кінці минулого 2018 року в Музеї пройшов курс занять з робототехніки для дітей. Діти дізналися, що таке Arduino, повторили закон Ома, ознайомилися з принципом роботи коду, основними функціями п...
Детальніше
College
Екскурсії

Клуб Любителів Інформатики та Комп'ютерів

Дуже здорово коли викладачі навчальних закладів займаються розвитком студентів не тільки на заняттях, але і у вільний час. Кілька днів тому до нас на екскурсію приходили студенти Харківського коопе...
Детальніше
48371949 2102365476511503 6173598734438367232 n
Новини музею

Вдруге на значному Game-івенті

Нещодавно, а саме - на цих вихідних (8 і 9 грудня), наш музей побував на Games Gathering. Враховуючи чималу гральну зону, купу незвичних контроллерів до приставок та кілька гральних ПК свого часу -...
Детальніше
Интерпайп музей лого
Новини музею

Днепр знакомится с Музеем

Минувшие выходные для Software and Computer Museum ознаменовались весьма незаурядным событием. Мы представили свою экспозицию в Днепре - на главном инженерном шоу страны - Interpipe Tech Fest 2018....
Детальніше
026
Новини музею

Перша річниця музею

Рік тому, 29 серпня, небайдужі ентузіасти Антон Трубніков, Сергій Цимбал та Олександр Коваленко відкрили перший в Україні Музей програмного забезпечення та комп'ютерів.  За рік існування ми разом...
Детальніше
Картинка интел
Екскурсії

50-та річниця INTEL - у Software and Computer Museum

На честь 50-річчя компанії "Intel", Software and Computer Museum в КИЄВІ спільно з Центром відновлення інформації "ЕПОС" ЗАПРОШУЮТЬ на відкриття тимчасової виставки мікропроцесорів Intel в експози...
Детальніше
111
Новини музею

Присоединяйся к нашей команде!

Музей программного обеспечения и компьютеров “Software and Computer Museum” в Киеве ищет драйвового сотрудника на должность куратора музея. Если ты любознательный парень (девушки, простите:))), р...
Детальніше
Лого
Новини музею

Київський музей - на фестивалі

Шановні відвідувачі! Найближчі вихідні для Музею в Києві ознаменуються участю у грандіозному івенті - фестивалі відеоблогерів #відеожара2018, який відбудеться 8 та 9 червня на арт-заводі "Платфо...
Детальніше
Тт
Новини музею

Software and Computer Museum on Tour

Hello again! Today I would like to share with you my first experience in an event SnCMuseum took part in. On Tuesday 22th of May, we participated in the Tetrix day Festival which took place in Kie...
Детальніше
Viber image 3
Новини музею

French student interns in Kiev Museum

Hello everyone, my name is Amandine im a french student and in accordance with my International Trade diploma I must carry out a 2 months internship abroad. My fascination for Eastern Europe cultu...
Детальніше
Io social banner 001
Сфера ІТ

Google I/O Extended Kyiv by Software & Computer Museum

Google I/O — ежегодная конференция, ориентированная на разработчиков, проводимая компанией Google для обсуждения развития открытых технологий и сервисов Google. Приглашаем всех желающих на трансляц...
Детальніше
Dsc 0805
Новини музею

Місце, де івенти - унікальні!

Ось уже майже півроку в Києві працює Software and Computer Museum. Екскурсійна діяльність і освітня програма - це далеко не все, чим живе київський Музей. Останнім часом у нас проходить все більше ...
Детальніше
30184592 2079755512272099 34252497 n
Сфера ІТ

Workshop: Reactive Programming with Spring 5.0

28 и 29 апреля пройдет двухдневный воркшоп по Reactive Programming with Spring 5. Воркшоп будет состоять из 5 блоков, в каждом будет теория и практика. Регистрация: https://goo.gl/HWwBMs Для ког...
Детальніше
Картинка
Сфера ІТ

Авторська лекція IT-юриста в Києві

Ми живемо в епоху змін. Нові технології змінюють стандарти життя. І навіть одна з найконсервативніших професій «юрист» в даний час в процесі реформації. Доброгаева Катерина - IT-юрист, медіатор, п...
Детальніше
Выпуск
Освіта

Вітаємо перших випускників у Києві!

30 березня в Software and Сomputer Museum в Києві відбулося урочисте вручення Сертифікатів першим випускникам курсу "Базова комп'ютерна грамотність".Разом з відкриттям музею і почалась історія без...
Детальніше
Истер
Новини музею

Розклад роботи Музею у Великодні свята

Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу на те, що Святковими вихідними днями у Великодній період 2018 року будуть 06, 07, 09 квітня.  В ці дні Музеї у Києві та Харкові буде зачинено для відвідув...
Детальніше
Дети
Екскурсії

Насичені канікули в музеї

Музей програмного забезпечення і комп`ютерів під час весняних канікулприймав делегації школярів з усієї області.Бажаними гостями Музею стали діти ветеранів та учасників АТО.  Екскурсії більш ніж с...
Детальніше
1  3
Екскурсії

Історія розвитку комп'ютерних пристроїв для школярів

Комп'ютер в житті молодого покоління є одним з основних джерел отримання інформації. А як усе починалося? Історію розвитку комп'ютерних пристроїв цікаво вивчити нашим дітям. Сьогодні, в перший де...
Детальніше
12919822 1148097071876101 3910342900734140879 n
Новини музею

Плідна співпраця в цікавих подіях

В нещодавній публікації ми писали про те, як Software and Computer Museum у співпраці з Women Techmakers (WTM) і Google Developer Groups (GDG) планує та проводить серію заходів, присвячених Intern...
Детальніше
11
Сфера ІТ

Legal School: International Contracts in IT Business

17 березня Kharkiv IT cluster в Software and Computer Museum проводить другий курс Legal School. На цей раз тема заходу - International Contracts in IT Business. В рамках курсу ми розглянемо: - ...
Детальніше
1  2
Сфера ІТ

Приєднайся до нової IT-культури!

17 березня в 12.00 в Fabrika.space відбудеться експерт-лекція від Першого інституту надійного програмного забезпечення і Design and Test Lab на тему "Приєднайся до нової IT-культури!". Експе...
Детальніше
Ывфф
Освіта

Вітаємо випускників!

У нашому музеї відбулася хвилююча подія для третього потоку випускників курсу «Базова комп'ютерна грамотність» - вручення сертифікатів. Марафон вивчення тривав два з половиною місяці: настороженіс...
Детальніше
28872190 1754322391315815 5098555183160360960 n
Сфера ІТ

MeetUp "Фриланс: путь к свободе или дорога к стрессу?"

Кто: Анна Кац, контент-менеджер, фрилансер с 8-летним стажем.Где: Музей программного обеспечения и компьютеров (Харьков, пр. Науки 27-Б).Когда: 13 марта в 18:00. Вход свободный по предварительной ...
Детальніше
Безымянный
Сфера ІТ

К новым горизонтам для девушек в IT

В канун Международного женского дня Software and Computer Museum в Киеве открывает серию ивентов, посвященных прекрасной половине человечества. “International Women`s Day-2018: жіноче свято разом ...
Детальніше
Й
Освіта

Англійська мова для людей, старше 40!

Software and Computer Museum і Українська Академія Лідерства домовилися про співпрацю з метою виконання важливої ​​соціальної місії - залучення людей старшого віку до сучасних інформаційних техноло...
Детальніше
Бечевин 1
Освіта

Студенти про курс "Базова комп`ютерна грамотність"

Півроку тому в музеї стартували курси базової комп'ютерної грамотності для вікової категорії харків'ян 40 років плюс. За цей час до навчання залучили три потоки студентів, з деякими з них ми погово...
Детальніше
11111
Новини музею

IWD 2018: жіноче свято разом із зірками IT!

Вже зовсім скоро в Києві відбудеться перший івент, присвячений циклу подій International Women’s Day 2018. Це глобальна серія івентів, які проводять по всій планеті спільноти Women Techmakers (WTM)...
Детальніше
333333
Освіта

Старт "SMM-курсу" для перших 10-ти щасливчиків!

У перший день весни в музеї відбувся дебют нового етапу навчання для 10 наших випускників - перший курс підготовки фахівців у галузі SMM. Головними критеріями відбору потенційних SMM-щиков були: ...
Детальніше
Img 0792
Освіта

Заняття з копірайтингу

У нашому Музеї програмного забезпечення і комп'ютерів склалася традиція - випускникам Курсу базової комп'ютерної грамотності надходить пропозиція продовжити навчання навичкам нової професії. 26 лю...
Детальніше
Экскурсия 2
Екскурсії

Викладачі у музеї

На даний час у Музеї програмного забезпечення та комп’ютерів у Харкові вісім викладачів з натхненням навчають студентів курсу «Базова комп’ютерна грамотність». Олексій, Борис, Владислав, Юлія, Іри...
Детальніше
27973300 754712901389910 7899732292189675728 n
Новини музею

SMM-курс для початківців!

Ви хотіли б знати, як створити повноцінну систему просування Вашого проекту в соціальних мережах? Саме цьому навчатиме наших «студентів» Ольга Попова – керівник курсу «Ефективний SMM». . У п’ятниц...
Детальніше
1 1
Новини музею

Наукові візити до Харкова

Музей програмного забезпечення та комп’ютерів долучився до проекту Благодійного фонду соціального розвитку «Наукові візити до Харкова». У рамках проекту музей відвідали учні школи села Вишнева Бал...
Детальніше
Viber image 2
Новини музею

Готуємось до нових звершень

14 лютого в Музеї програмного забезпечення та комп`ютерів у Харкові відбулася перша зустріч з чотирма групами майбутніх слухачів курсу "Базова комп'ютерна грамотність". . Майбутні "студенти" просл...
Детальніше
1111
Новини музею

Безпека в Інтернеті для студентів "40+"

29 січня 2018 року близько 30 «студентів» курсу «Базова комп’ютерна грамотність» відвідали пізнавальну та корисну лекцію на тему «Огляд типових методів атак на користувачів». У ролі лектора виступ...
Детальніше
16034403 zimoj andreevskaya cerkov zasverkaet po
Новини музею

День памя`ті Преподобного Антонія Великого

Шановні відвідувачі! 30 січня 2018 року відзначається День памя`ті Преподобного Антонія Великого. В цей день наш музей буде зачинено для відвідування.  В інші дні музей працює за графіком. Екскурс...
Детальніше
Unnamed
Освіта

Комп'ютер для будь-якого віку!

Сьогодні темп життя передбачає вивчення величезного потоку інформації. Молодь легко використовує сучасні пристрої для отримання необхідних новин, повідомлень та знання. А як бути нашим матусям і ба...
Детальніше
Nintendo logo 1024x576
Новини музею

Історія Nintendo в картинках і фактах

    У Музеї програмного забезпечення і комп`ютерів в м. Харків з 20 січня представлена пізнавальна тематична експозиція "Історія Nintendo: в картинках і фактах". Екскурс в історію свідчить, що кон...
Детальніше
Maxresdefault
Без категорії

19 січня - Святковий вихідний

Шановні відвідувачі! 19 січня відзначаємо Святе Богоявлення. Хрещення Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. В цей день наш музей буде зачинено для відвідування. В інші дні музей працюватиме у звичному...
Детальніше
Img 2416
Екскурсії

Дізнайся історію комп’ютерних технологій разом з Software and Computer Museum

Чи не найважливіше в житті кожної людини —  знання, особливо, знання історії. Software & Computer Museum охоче розповість тобі історію того, з чим ми маємо справу кожен день —  історію комп’юте...
Детальніше
Luc 1559
Новини музею

ЗМІ про музей у Києві

Апостроф - посилання NewWest. Media - посилання Na chasi - посилання UA:Перший - посилання Информатор - посилання Front.News - посилання 5 канал - посилання ТК Київ - посилання 24 канал - посилання
Детальніше
Info
Новини музею

Цікавишся інформаційними технологіями і хочеш дізнатись, як все почалось? Тоді тобі до нас!

Музей комп'ютерної техніки Software and Computer Museum Kharkiv пропонує тобі познайомитись з електронними гаджетами з самого початку їх історії. В музеї ти зможеш побачити пращура всіх ноутбуків, ...
Детальніше
Device 2
Сфера ІТ

Цікава інфо про гаджети

Хочеш побачити обладнання, за допомогою якого створили магістра Йоду із «Зоряних війн? Мрієш дізнатися, яким був перший iPhone? Чи цікавишся новою інформацією про інші гаджети епл? Software and Com...
Детальніше
Students 2
Освіта

Час навчатись!

Software and Computer Museum проводить безкоштовні комп'ютерні курси. На них ми з легкістю навчаємо старше покоління користуватися сучасними комп’ютерними технологіями, адже комп’ютерна грамотність...
Детальніше
Picnic
Екскурсії

Науковий пікнік

Минулої суботи, 16 вересня, в Парку ім. Шевченка відбулися 7-мі Наукові Пікніки. Ідея Пікніку полягає в тому, що учасники і відвідувачі, окрім їжі, споживають знання, якими охоче діляться понад чот...
Детальніше
006
Новини музею

ЗМІ про музей у Харкові

Радіо Свобода - посилання Прямой - посилання Сегодня - посилання Вісті - посилання 057 - посилання 2000 - посилання Известия - посилання Перший національний - посилання NewsRoom - посилання 112 -...
Детальніше
Robota
Новини музею

Перші робочі будні

Ну ось ми і розпочали частувати наших гостей музею інформацією з історії комп’ютерів та іншими “шнягами”. В перший день нас відвідали найрізноманітніші люди: від молодшого покоління до найбільш дос...
Детальніше
Kursy
Освіта

Випускники першого порядку

Випуск першої групи пройшов 22 серпня 2017. З вересня стартують наступні групи.    Для того, щоб записатися на навчання:  тел. ‎+3 8067 539 4025 або +3 8067 539 4050Ми визначимо ваш рівень володінн...
Детальніше