Онлайн курс для українок у сфері Sales & Marketing

blog

Ми успішно завершили курс у сфері  Sales & Marketing для українок, що втратили роботу, для мам в евакуації та тих, хто шукає роботу у сфері digital. 

Лекції та практичні заняття від спеціалістів у сфері digital marketing проходили онлайн три рази на тиждень в Zoom. Спеціальності, що були запропоновані на курсі - дуже затребувані в Україні та за кордоном, отже, випускники курсу  зможуть обирати як, коли і де працювати.

Ми розуміємо, що кожен знаходиться в особливих та індивідуальних умовах, тому всі учасники курсу мали змогу дивитися лекції у запису. 

Студентки навчалися за такими напрямками: Link building, Lead generation та SDR (Sales Development Representative) або представник із розвитку продажів, складали CV, працювали з Google Analytics, опановували програми для пошуку лідів. Дізналися про те, як проходити співбесіди та шукати роботу, познайомилися з професією Sales development representative та відвідали вебінар по LinkedIn на тему: “Як шукати роботу та створювати власний бренд кандидата”, спікером якого була старша менеджерка з корпоративних комунікацій в LinkedIn - Katy Davies

Протягом усього навчання студентки могли задати свої запитання у форматі “Відкритий мікрофон”, поділитися враженнями та обговорити пройдений матеріал. 

Більш ніж 140 студентів проходили навчання та за результатами фінального тесту більша частина випускниць отримала сертифікат, що підтверджує його успішне закінчення. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити наступні набори на курси!

400х300 1