Rock your profile session від LinkedIn | Інсайти з вебінару

blog

Цього тижня команда Освітнього центру при Software and Computer Museum провела  Вебінар разом з компанією LinkedIn. Сесія "Прокачай свій профіль", котру провела сертифікована коучка центрального офісу LinkedIn у Дубліні (Ірландія) Валерія Горлушко, містила так багато корисної інформації, що ми не можемо не поділитись нею в блозі.

Let’s go:

🔥 Факт: 34 мільйонів людей отримують роботу на LinkedIn щотижня.

🔥 Принцип "Less is more" працює для CV, в якому краще скорочувати інформацію до формату 1 листа. Але в LinkedIn навпаки: чим більше інформації про себе, тим краще!

🔥 Дуже важливо додати до свого профілю професійне зображення.

🔥 Якщо ви переїхали з України закордон, оновіть країну перебування у своєму профілі.

🔥 Позначайте галузь, де ви бажаєте працювати, навіть якщо ви не у повному обсязі опанували навичками бажаної позиції. Так рекрутер буде бачити вас серед кандидатів цієї конкретної діяльності.

🔥 Чули про elevator pitch (презентацію для ліфта)? Зробіть теж саме для власного заголовка на сторінці LinkedIn, пояснюючи, хто ви та чим займаєтесь (поточна позиція/вид діяльності). Це важливо, оскільки рекрутер під час пошуку бачить тільки ваше ПІБ, локацію та заголовок.

🔥 62% користувачів LinkedIn по всьому світу повідомляють, що роблять перерву в кар‘єрі і це нормально вказувати на LinkedIn (з невеликим контекстом, чим ви займалися в цей період).

🔥 LinkedIn «краще зображує» сторінки, що мають понад 40 слів у описі про себе. Переконайтесь, що ви додали достатню кількість інформації, щоб ваш профіль бачили!

🔥 Додавайте людей у свою мережу! Якщо ви не знаєте, з чого почати, почніть зі знайомих, колишніх та поточних колег, колишніх та поточних менеджерів, родичів тощо.

🔥 Рекомендовано завжди додавати персоналізоване повідомлення при натисканні “Connect”, щоб дати зрозуміти іншій особі, чому саме ви надсилаєте запрошення.

🔥 Пишіть тим людям, які працюють в компанії вашої мрії, або працюють на позиціях вищих за ваші. Шукайте контакти та надсилайте повідомлення, адже наразі є тренд - допомагати українцям, навіть інформаційно.

🔥 Порівнюйте опис бажаних вакансій в контексті навичок та додавайте ці навички до свого профілю (якщо володієте ними) у секції Skills.

🔥 Рекомендації на профілі повинні бути тією мовою, на якій ви заповнюєте свій профіль.

 

Посилання на запис Вебінару: https://youtu.be/y97XUy9OcUA

Rock your profile on linkedin