Музей комп'ютерної техніки Software and Computer Museum Kharkiv пропонує тобі познайомитись з електронними гаджетами з самого початку їх історії. В музеї ти зможеш побачити пращура всіх ноутбуків, порівняти перші пристрої епл з сучасними і зрозуміти, наскільки змінився наш світ з появою портативних пристроїв.
Нам є, що тобі показати:
-
Кишеньковий телевізор Sinclair Microvision, випущений компанією Клайва Сінклера Sinclair Radionics. Діагональ екрану пристрою 2", а працює він на 4 батарейках типу АА. Так-так, він дійсно працює. Якщо підключити до нього антену, то можна подивитись твою улюблену передачу або серіал.
-
Nintendo GameCube! Пам’ятаєш цю крихітку? Nintendo GameCube побачила світ в 2001 році. На відміну від інших консолей, використовувала не картриджи, а новий формат носіїв — mini-DVD.
-
Міцніші за сталь, надійніші за швейцарський годинник. Звичайно, це легендарні телефони Nokia — вічні та досконалі. У нашому музеї можна на власні очі побачити непереможних пращурів сучасних смартфонів — телефони, які непідвладні часу.
-
Персональний кишеньковий комп’ютер «Электроника МК-90» родом із Радянського Союзу. Це справжній мікро-комп'ютер кінця 1980-х, який могли собі дозволити лише дуже заможні люди. Рідкокристалічний дисплей, можливість запуску ігор, інтерпретатор Basic. До цієї мікро-ЕОМ навіть можна було під’єднати док-станцію!
-
Перший в світі ноутбук для масового користувача Toshiba T1100 Plus. Важить він лише 4.1 кг, обладнаний чорно-білим рідкокристалічним екраном та двома дисководами замість накопичувача. Ноутбук вийшов на ринок у 1986 році та швидко здобув популярність. У Радянському Союзі через п’ять років навіть з’явилася копія цього пристрою — «Електроніка МС-1504».
Ми маємо ще багато чого, про що ми тобі з задоволенням розповімо в нашому музеї (треба ж нам зберегти інтригу).
Як ти вже зрозумів, ми раді допомогти людям дізнаватись про технології, але, чесно кажучи, ми й самі не відмовимось від допомоги. Software and Computer Museum Kharkiv функціонує виключно завдяки інвестиціям засновників, і створення наступних виставок потребує додаткової допомоги з боку зацікавлених людей.
Якщо тобі не байдужий розвиток історії інформаційних технологій, стань контриб'ютором музею (подаруй музею артефакт) чи інвестуй будь-яку суму грошей.
Ми також завжди раді бачити нових людей у рядах наших екскурсоводів. Стати гідом по світу технологій може будь-хто, тому не зволікай і спробуй себе в якості цікавого оповідача!
Телефонуй за номером +38 (067) 539-40-25 або+38 (067) 539-40-50, якщо є бажання допомогти нам, а з чим саме — вирішимо разом :)
До зустрічі в нашому музеї!