Освіта

Students 2
Базова комп’ютерна грамотність

Серед безлічі IT курсів у місті не знаходиться місця для людей старшого віку, котрі не встигли за розвитком технологій і залишились “за бортом” інновацій.
Ми взялися за вирішення цього питання й створили першу у Харкові безкоштовну освітню програму комп’ютерної грамотності для людей старших за 40 років.

Які питання вирішує програма?

  • Підвищення рівня комп’ютерної грамотності
  • Допомога у працевлаштуванні
  • Розвиток професійних навичок, необхідних для роботи у сфері IT (дизайн, лідогенерація, техпідтримка)

Уяви, от прокидаєшся ти одного дня, а бабуся більше не просить тебе написати замість неї смс-ку, вона вже з’їздила на закупи і повернулася, бо не чекала у черзі за готівкою до банківської каси - бабуся розрахувалася за усе смартфоном! А потім ще й у “сторіз” це виклала! Вона дзвонить тобі не з “домашнього”, а по скайпу. І ніколи не жаліється на пенсію, бо вона тепер айтішниця у крутій компанії! Таким світ майбутнього бачимо ми! Бо хто сказав, що комп’ютер підвладний лишень молоді?

Хочеш зробити подарунок бабусі з дідусем? А може вам за 40, ви прагнете змінити роботу, але розвитку заважають “страшні та незвідані” комп’ютерні програми? Чи ви на пенсії і бажаєте просто йти “у ногу” з часом? У будь-якому випадку у Software and Computer Museum на тебе чекають найлояльніші вчителі, якi доступно та структурно нададуть усі необхідні знання та допоможуть з майбутнім працевлаштуванням на БЕЗКОШТОВНИХ курсах з комп'ютерної грамотності. Найстаршій учениці наших курсів  -78! Тож наші двері відчинені для кожного. І для кожного вони відчинять двері у нове життя.

teachers

Наші викладачі

Професіонали своєї справи, які роблять свій соціальний внесок в розвиток
Markunas
Маркунас Лілія

Викладач курсiв

Smirnov
Смірнов Володимир

Викладач курсiв

Viber image 2019 03 12   1
Мурзіна Дар'я

Викладач курсiв

Viber image 2019 03 12   15.49.13
Чуян Андрій

Викладач курсів