Велика зустріч "студентів" та засновників музею

blog

31 січня 2018 року відбулася цікава та інформативна зустріч засновника безкоштовних курсів з комп’ютерної грамотності на базі Software and Computer Museum – Антона Трубнікова з випускниками та слухачами цих самих курсів. Захід відбувся у конференц-залі готелю "Premier Palace Hotel Kharkiv", який вмістив близько 150 учасників. Розпочав та визначив його напрямок Сергій Цимбал, співзасновник Software and Computer Museum. Наступною виступила Дар’я Гордієнко, фахівець з рекрутингу, яка окреслила очікування від слухачів, позначила організаційні моменти для майбутніх потенційних слухачів курсу, яких на сьогоднішній момент налічується більше 120 осіб.

Основний час вечора зі слухачами спілкувався Антон Трубніков, організатор та ідейний натхненник курсів комп’ютерної грамотності для людей, старших 40 років. Під час діалогу зі «студентами» та випускниками він розповів про майбутнє курсів, розпитував про враження «студентів», цікавився, чи справді ці курси збільшують впевненість у «спілкуванні з комп’ютером».

Розмова була дуже жвава, відбувався справжній діалог з пропозиціями, аргументами, висновками. За підсумками бесіди з’явилися ідеї для покращення нинішніх курсів та теми для майбутніх..

.

.

Запрошеним спікером став Маланов Святослав, маркетолог з великим міжнародним
досвідом, котрий розповів про великі можливості, що відкривають перед «студентами», курси
«Базової комп’ютерної грамотності».
Завершилась ця зустріч домовленістю стати друзями у Фейсбуці, створити свою власну
платформу для спілкування на основі сторінки Software and Computer Museum у Фейсбуці: «Курсы
Software and Computer Museum»