Сьогодні темп життя передбачає вивчення величезного потоку інформації. Молодь легко використовує сучасні пристрої для отримання необхідних новин, повідомлень та знання.
А як бути нашим матусям і бабусям, татусям та дідусям?
- Вчитися!
Як і де?
Ставити ці питання дітям або онукам немає сенсу, тому що вони постійно зайняті, відповідають, не припиняючи телефонну розмову.
Відвідувати курси, що розраховані на молодь та студентів, це шлях збільшити комплекс неповноцінності.
Вивчати самостійно - проблемно, раптом щось пошкодиш.
У Харкові знайшли вихід!
У місцевому музеї програмного забезпечення та комп'ютерів утворили пристойні умови, провели безкоштовні курси саме для пенсіонерів.
Команда молодих педагогів під керівництвом автора ідеї Антона Трубнікова наприкінці літа минулого року набрала експериментальну групу старших за віком «студентів». Серед них була навіть 80-річна жіночка.
Сімдесят п`ять днів наставники-волонтери, не розраховуючи на будь-яку винагороду, терпляче та зрозуміло навчали переважно літних людей основам та навичкам роботи на комп'ютері.
Перша спроба відбулась. З тривогою очікували фіналу організатори, хвилювались наставники та пенсіонери. Минув час, на іспитах учні першого потоку зняли усі сумніви.
На сьогодні можна констатувати, що навчання базовому курсу «Комп'ютерна грамотність» проходило в зручній, доброзичливій обстановці, в колі пересічених громадян, у спосіб, прийнятний серед харків`ян у віці +40 років.
Відтепер новоспечені випускники самостійно входять у соціальні мережі, читають першоджерела новин, слухають улюблені пісні та наживо дивляться спортивні змагання, у Skype спілкуються з рідними, друзями та знайомими, які проживають в інших містах та країнах.
Організаторами та наставниками ще раз доведено, що навчатися у будь-якому віці можливо!
Серед харківських пенсіонерів та тимчасово незайнятих людей старшого віку безкоштовні курси «Комп'ютерної грамотності» невпинно набирають популярності!
Комп'ютер для будь-якого віку!
blog