Ось уже майже півроку в Києві працює Software and Computer Museum. Екскурсійна діяльність і освітня програма - це далеко не все, чим живе київський Музей. Останнім часом у нас проходить все більше найрізноманітніших івентів. Так, в рамках співпраці з одним із перших партнерів SnCMuseum - GDG Kyiv-Center - в Музеї та двох київських школах відбулося кілька заходів, присвячених International Women's Day 2018, про які ми писали раніше.
Безумовно, грандіозним їх апогеєм став мітап 31 березня, на якому ми не тільки розкрили низку актуальних технологічних тем, а й розширили експозицію Музею! Сюрпризом для учасників зустрічі стало те, що в ній прийняв участь Антон Трубніков - співзасновник Software and Computer Museum. Перш за все, він подякував організаторам за плідну співпрацю, а також привітав всіх присутніх і побажав цікавої зустрічі.
Досить поважні постаті в переліку спікерів підкреслювали високий рівень події. Зокрема, інженер Google Рустем Арзімбетов, який приїхав до Києва з Каліфорнії, повідав учасникам івенту про "магію" інформатики, викликавши неабиякий інтерес в аудиторії.
Марія Єлфімова поділилася з учасниками особливостями "Machine Learning", а Олексій Сивоконь та Анастасія Куляк з Grammarly Kyiv палко дискутували на тему штучного інтелекту. Аудиторія з більш ніж 50 учасників активно обговорювала супер актуальну тему, приймаючи при цьому участь в розіграші символічних призів від організаторів.
Але вінцем заходу стало розширення експозиції Музею. А саме - відкриття фото-зони з фігурою першого в світі програміста - Ади Лавлейс. Поряд з нею урочисто відкрили інформаційний стенд, який доповнює історичну частину експозиції. Він присвячений спільній діяльності Ади з Чарльзом Беббіджем - винахідником одного з прототипів сучасного комп'ютера.
Після цього куратор музею Володимир Смірнов провів першу екскурсію оновленою експозицією. На завершення зустрічі всіх учасників чекало частування від організаторів - фірмовий торт, оздоблений в стилі "hi-tech".
Але не тільки GDG Kyiv-Center стали партнером київського SnCMuseum за такий короткий проміжок часу. Практикуючий IT-юрист, лектор і медіатор Катерина Доброгаєва також виявилася серед перших, хто організовує заходи на базі Музею. Зокрема, вона провела консультацію з питань сімейного права в рамках урочистої зустрічі викладачів з першими випускниками курсу "Базова комп'ютерна грамотність" в Києві. А вже кілька тижнів потому з Катериною Доброгаєвою був реалізований наступний проект співпраці. На базі Музею вона прочитала свою авторську лекцію "Епоха термінаторів. Або як IT змінює юридичні стандарти ". Тут Музей став платформою, на якій дві сфери - право та інформаційні технології - були проаналізовані з точки зору взаємних інтересів, проблем і способів їх вирішення. Як з'ясувалося, незважаючи на виклики і ризики - юристи мають величезні перспективи і можливості в сучасному IT. А ті юристи, які відвідали захід, отримали безліч корисних рекомендацій і порад від експерта в цій досить складній галузі.
Software and Computer Museum прагне і надалі бути тим місцем, де учасники заходів отримують цінні знання, а експерти - вдячну аудиторію. Адже, крім екскурсій та комп'ютерних курсів - Музей може стати локацією для проведення будь-яких івентів! Вся необхідна інфраструктура - просторе приміщення на 40-60 осіб, проектор, фліпчарт, конференц-крісла, кулер, зона для кава-брейків та відпочинку - до послуг наших партнерів та організаторів! Але найголовніше - це унікальна експозиція, яка розкриває історію та сучасність світу hi-tech. На її фоні будь-який івент проникається духом комп'ютерів та ігрових консолей, переходячи з розряду стандартних заходів в клас продуманих, унікальних подій. Ефект від таких подій складно переоцінити! Незалежно від кількості учасників, успішним івентом може стати як камерний мітап, так і ціла серія корпоративних заходів.
На підтвердження цих слів - плани наших нинішніх і майбутніх партнерів. Фанати легендарної гри Star Craft II, а також кілька київських IT-компаній планують провести свої заходи на базі нашого Музею. В рамках же співпраці з GDG Kyiv-Center, ми вже сьогодні анонсуємо мітап, який буде присвячено головній події в світі розробок від Google - Google I/O 2018 Extended. Для безкоштовної участі слід зареєструватися за посиланням.
Для того ж, щоб провести свій захід на базі Software and Computer Museum в Києві чи Харкові - організаторам достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним способом - написати нам на пошту info@sncmuseum.org, зателефонувати за номерами +38067-539-40-50 (Київ), +38067-539-40-25 (Харків) або подати заявку через сайт, заповнивши форму https://sncmuseum.org/provesti-zahid
Будемо раді докласти максимум зусиль для успішного проведення ваших івентів в Software and Computer Museum.