Освіта

Students 2
Базова комп’ютерна грамотність

Серед безлічі IT курсів у місті не знаходиться місця для людей старшого віку, котрі не встигли за розвитком технологій і залишились “за бортом” інновацій.
Ми взялися за вирішення цього питання й створили першу у Харкові безкоштовну освітню програму комп’ютерної грамотності для людей старших за 40 років.

Які питання вирішує програма?

  • Підвищення рівня комп’ютерної грамотності
  • Допомога у працевлаштуванні
  • Розвиток професійних навичок, необхідних для роботи у сфері IT (дизайн, лідогенерація, техпідтримка)

Уяви, от прокидаєшся ти одного дня, а бабуся більше не просить тебе написати замість неї смс-ку, вона вже з’їздила на закупи і повернулася, бо не чекала у черзі за готівкою до банківської каси - бабуся розрахувалася за усе смартфоном! А потім ще й у “сторіз” це виклала! Вона дзвонить тобі не з “домашнього”, а по скайпу. І ніколи не жаліється на пенсію, бо вона тепер айтішниця у крутій компанії! Таким світ майбутнього бачимо ми! Бо хто сказав, що комп’ютер підвладний лишень молоді?

Хочеш зробити подарунок бабусі з дідусем? А може вам за 40, ви прагнете змінити роботу, але розвитку заважають “страшні та незвідані” комп’ютерні програми? Чи ви на пенсії і бажаєте просто йти “у ногу” з часом? У будь-якому випадку у Software and Computer Museum на тебе чекають найлояльніші вчителі, якi доступно та структурно нададуть усі необхідні знання та допоможуть з майбутнім працевлаштуванням на БЕЗКОШТОВНИХ курсах з комп'ютерної грамотності. Найстаршій учениці наших курсів  -78! Тож наші двері відчинені для кожного. І для кожного вони відчинять двері у нове життя.

teachers

Наші викладачі

Професіонали своєї справи, які роблять свій соціальний внесок в розвиток
Photo 2020 01 24 16 07 54
Свердлюк Богдан

Викладач курсiв

Viber image 2019 03 12   15.49.13
Чуян Андрій

Викладач курсів

Photo 2020 01 27 15 47 04
Кирикович Марія

Викладач курсів